Powódź Bieruń

Aktualności

Fotorelacja z postępów prac na wałach.

06 lutego 2011
Fotorelacja z postępów prac na wałach.

Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu fotograficznego z postępów robót remontowych na wałach.

Z uzyskanych informacji w Urzędzie Miasta wynika, że 25 stycznia Śląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych (instytucja zarządzająca wałami) przekazał plac budowy na wałach rzeki Gostynki - co jednak nie oznacza rozpoczęcia fizycznych prac tego samego dnia.
Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne (dodatnie temperatury) za kilka dni  specjalistyczna firma rozpocznie tam prace umacniające wał na kilometrowym odcinku w kierunku Tychów.

 Zapraszamy do wyrażania swojej opinii o postępach prowadzonych prac na wałach w Bieruniu. TUTAJ

Zobacz zdjęcia z poprzedniej fotorelacji.

zobacz również nowoczesne sposoby zabezpieczeń powodziowych

Zdjęcia

Wał na rzece WiśleWał na rzece WiśleWał na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleRemontowany odcinek wału na rzece WiśleWał na rzece GostynceWał na rzece GostynceWał na rzece GostynceWał na rzece GostynceWał na rzece GostynceWał na rzece GostynceWał na rzece GostynceWał na rzece Gostynce od strony Jedliny

Podziękowania

12 stycznia 2011
Są takie chwile w życiu człowieka, że nie wie, co powiedzieć. Tegoroczne wydarzenia z maja, kiedy wezbrana Gostynka zalała nasz dom, zabierając niemal dorobek całego naszego życia pozostanie w naszej pamięci na długo. Nie jest rzeczą prostą odrzucić wspomnienia, czy wymazać z pamięc...
Redaktor

Sonda

Gdyby zaistniała konieczność wysiedlenia mieszkańców w związku z budową polderu zalewowego w Bieruniu (Bijasowicach), czy opuściłbyś miejsce zamieszkania w zamian za:

Biuletyn

Facebook