Powódź Bieruń

Aktualności

Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka” Bieruń 2011

19 grudnia 2011
Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”  Bieruń  2011

W dniu 16.12.2011 dzięki współpracy Stowarzyszenia Mieszkańców Zagrożonych Powodzią "Atlantyda" z  wolontariuszami z Kościoła Wolnych Chrześcijan z Chorzowa udało się w Bieruniu po raz drugi zorganizować dla dzieci „Gwiazdkową Niespodziankę”.

Dzięki ich pomocy udało się  zgromadzić 80 paczek świątecznych, które dzieci otrzymały na spotkaniu, które odbyło się w świetlicy środowiskowej  BOK w Bieruniu przy ul. Remizowej 19. Frekwencja dopisała, przybyło wiele zaproszonych dzieci wraz z rodzicami. W trakcie artystycznej spotkania dzieci śpiewały i słuchały kolęd,  odpowiadały na  zagadki i uczestniczyły w zabawie w trakcie której wręczane były świąteczne paczki. Organizatorzy nie zapomnieli  również o poczęstunku  dla dzieci.  Wolontariusze z Kościoła Wolnych Chrześcijan  z Chorzowa pomagali mieszkańcom Bierunia podczas powodzi w 2010 roku, nie zapominają również o najmłodszych czego przykładem jest ich zaangażowanie w organizację gwiazdkowej niespodzianki.
Trudno jest dziś  znaleźć  osoby tak bezinteresownie działające i pomagające innym. Tym bardziej należą się im szczere podziękowania, które chociaż  w niewielkim stopniu wynagrodzą ich trud. Szczególne podziękowania należą się pastorowi Łukaszowi, Ireneuszowi, Krzysztofowi, Jerzemu, Joannie, Joli i całej grupie z Chorzowa wraz z młodzieżą, Podziękowania również dla dyrekcji i pracowników BOK w Bieruniu.

 

Zdjęcia

Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”Spotkanie „Gwiazdkowa Niespodzianka”

Podziękowania

Dla Pracowników MOPSu

14 stycznia 2011
Nie ma nic niemożliwego, jeśli sam nie musisz tego robić! Słowa te obrazują jaką wielką siłę mają wspólne działania i wspólne dążenie do celu. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bieruniu okazali ogromne wsparcie, życzliwość i zawsze byli do naszej dyspozycji. Podcz...
Podziękowanie Mieszkańca Bierunia (bra...

Sonda

Gdyby zaistniała konieczność wysiedlenia mieszkańców w związku z budową polderu zalewowego w Bieruniu (Bijasowicach), czy opuściłbyś miejsce zamieszkania w zamian za:

Biuletyn

Facebook