Powódź Bieruń

Aktualności

Fotorelacja z postępów prac na wałach

08 maja 2011
Fotorelacja z postępów prac na wałach

Wały uszkodzone w ubiegłorocznej powodzi do dnia dzisiejszego nie zostały w należyty sposób zabezpieczone.

Rozpoczęte prace na wale rzeki Wisły są kontynuowane w II etapie inwestycji przez firmę: F.W. „ PRISAN” s.c. ul. Plaka 56 A, 42-580 Wojkowice.
Zgodnie z zapowiedziami (w styczniu br.) awaryjne zabezpieczenie wału w rejonie tzw."Portu" w Bijasowicach powinno zakończyć się do dnia 30 kwietnia 2011 r.

Prace na wale rzeki Gostyni do dnia dzisiejszego nie zostały rozpoczęte. 25 stycznia br. przekazany został oficjalnie plac budowy firmie - Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego w Warszawie (odcinek wyrwy na Gostynce) odpowiedzialnej za naprawę wału.

Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu fotograficznego z postępów robót remontowych na wałach.


Zobacz zdjęcia z poprzednich fotorelacji:30.01, 6.02, 13.02, 20.02, 27.02, 6.03, 13.03, 20.03 , 27.03, 03.04, 10.04, 17.04, 25.04, 1.05,

Zapraszamy do wyrażania swojej opinii o postępach prowadzonych prac na wałach w Bieruniu. TUTAJ

 

3 maja br. zgłoszono Straży Miejskiej w Bieruniu brak klapy w wale rzeki Wisły w rejonie posesji Pani Sieka w Zabrzegu.

Klapa do dnia 8 maja nie została zamontowana. Brak klapy zgłoszono powtórnie Straży Miejskiej w Bieruniu. Trzy ostatnie zdjęcia obrazują brak klapy w przepuście.

Jeśli zauważyłeś niepokojący fakt na wale zgłoś go Straży Miejskiej w Bieruniu, zdjęcia prześlij na adres powodzbierun@poczta.fm. Dokumentację fotograficzną zamieścimy na stronie internetowej www.powodzbierun.pl.
Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo!

Zdjęcia

Uszkodzony wał na rzece WiśleUszkodzony wał na rzece WiśleUszkodzony wał na rzece WiśleUszkodzony wał na rzece WiśleUszkodzony wał na rzece WiśleUszkodzony wał na rzece WiśleUszkodzony wał na rzece WiśleUszkodzony wał na rzece WiśleUszkodzony wał na rzece WiśleUszkodzony wał na rzece WiśleWał na rzece GostynceWał na rzece GostynceWał na rzece GostynceWał na rzece GostynceWał na rzece Gostynceprzepustprzepustprzepust

Podziękowania

Dziękuję

29 stycznia 2011
"Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie" Phil Bosmans Serdeczne podziękowania dla rodziny Wiśniowskich z B...
Rodzina Chrobok

Sonda

Gdyby zaistniała konieczność wysiedlenia mieszkańców w związku z budową polderu zalewowego w Bieruniu (Bijasowicach), czy opuściłbyś miejsce zamieszkania w zamian za:

Biuletyn

Facebook